Vestigingen

Wij doen ons best om je zo snel mogelijk te helpen. Bij spoedafspraken kan je altijd binnen 24 uur terecht.

Onze locaties zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 08.30 uur tot 17.00 uur.

Wanneer spoed gewenst is na een behandeling

Oogheelkundige alarmsymptomen:

  • Plotseling toenemende pijn aan een oog
  • Plotseling ernstige roodheid aan een oog
  • Plotselinge daling van de gezichtsscherpte

Ben je de afgelopen 10 dagen voor behandeling bij een Eyescan kliniek geweest, neem dan contact met de vestging waar de behandeling heeft plaatsgevonden.
Zorg ervoor dat nummerherkenning ingeschakeld is buiten werktijd voor het geval wij je terug moeten bellen.

Niet onder behandeling bij ons?

Bij één van bovenstaande alarmsymptomen dien je eerst contact op te nemen met jouw huisarts of met de huisartsenpost.

Bent u op zoek naar een kliniek of een optiekzaak?

Voor welke behandeling?

ZHA Eyescan Oogzorgkliniek

Laan van de Helende Meesters 431
1186 DK Amstelveen

088-1111 970 amstelland@eyescan.nl
Toegangstijden

RKZ Eyescan Oogzorgkliniek

Vondellaan 8
1942 LJ Beverwijk

088-1111 980 rkz@eyescan.nl
Toegangstijden

Eyescan Oogzorgkliniek Emmen

Boermarkeweg 58A
7824 AA Emmen

088-1111 921 emmen@eyescan.nl
Toegangstijden

Zuyderland Eyescan Oogzorgkliniek

Voskuilenweg 129 G
6416 AJ Heerlen

088-111 1940 heerlen@eyescan.nl
Toegangstijden

Eyescan Hoofddorp

Hoofdweg 634
2132 MK Hoofddorp

088-1111 925 hoofddorp@eyescan.nl
Toegangstijden

Eyescan Hoogeveen

Dr. G.H. Amshoffweg 11
7909 AK Hoogeveen

088-1111 915 hoogeveen@eyescan.nl
Toegangstijden

Zuyderland Eyescan Oogzorgkliniek

Dr. H. van der Hoffplein 1
6162 BG Sittard-Geleen

088-1111 960 sittard@eyescan.nl
Toegangstijden

Oogzorgkliniek Utrecht

Soestwetering 12 (2e verdieping)
3543 AZ Utrecht

088 1111 930 utrecht@eyescan.nl
Toegangstijden

Brilvervangende Chirurgie Utrecht

Soestwetering 12 (BG)
3543 AZ Utrecht

088 1111 999 info@eyescan.nl
Toegangstijden

Eyescan Wassenaar

Rijksstraatweg 324b
2242 AB Wassenaar

088 1111 975 wassenaar@eyescan.nl
Toegangstijden

Eyescan Rijnzicht Brilvervangende Chirurgie

Rijksstraatweg 324b
2242 AB Wassenaar

071 519 20 90 rijnzicht@eyescan.nl
Toegangstijden

Oogzorg Thijssen

Dorpsstraat 50E
6681 BN Bemmel

0481-470 490 info@oogzorgthijssen.nl oogzorgthijssen.nl

Van Dam Brillen

Brugstraat 7
2411 BM Bodegraven

0172-612 747 info@vandambrillen.nl www.vandambrillen.nl

Colpa Optiek

Burgemeester Colijnstraat 21
2771 GE Boskoop

0172-214 637 info@colpaoptiek.nl www.colpaoptiek.nl

Briljant Optiek

Steenstraat 84
5831 JH Boxmeer

0485-571 400 info@briljantoptiek.nl www.briljantoptiek.nl

Wilfred de Jong Oogzorg

Chopinplein 18
4102 CV Culemborg

0345–513 112 culemborg@wilfreddejong.com wilfreddejong.com

Van der Leeuw Optiek

Koornmarkt 84
2611 EJ Delft

015-2140880 info@vdleeuwoptiek.nl www.vanderleeuwoptiek.nl

Oogwereld Evers

Raadhuisstraat 71
7001 EX Doetinchem

0314-326 839 evers@oogwereld.nl www.oogwereld.nl

Villa Optica Duiven

Rijksweg 42c
6921 AH Duiven

0316-282 414 duiven@villaoptica.nl villaoptica.nl

VD Wiel Optiek

Telefoonweg 212
6711 NB Ede

0318-610613 info@vdwieloptiek.nl www.vdwieloptiek.nl

Greving & Greving Emmen

Hoofdstraat 47
7811 EC Emmen

0591-612335 emmen@greving.nl www.greving.nl

Giesbers Optiek

Rogstraat 23
5361 GP Grave

0486-420 665 info@giesbersoptiek.nl giesbersoptiek.nl

Kempkes Optiek

Agnietenstraat 50
2801 HX Gouda

0182 - 512391 info@kempkesoptiek.nl www.kempkesoptiek.nl

Optiek Nu

Lange Tiendeweg 9
2801 KD Gouda

0182-518 100 info@optieknu.nl www.optieknu.nl

Ben van der Heiden

Dorpsstraat 150
4661 HT Halsteren

0164 - 68 21 60 halsteren@benvdheiden.nl www.benvdheiden.nl

Eye Care For You

Sint Annalaan 23
6214 AA Maastricht

043-3479494 info@eyecareforyou.nl www.eyecareforyou.nl

Wijnholds Optiek

Duistervoordseweg 5
7391 CA Twello

0571-277 066 info@wijnholdsoptiek.nl www.wijnholdsoptiek.nl

Gijsen Optiek

Tempelplein 15
6131 JC Sittard

046-451 3058 optiek@gijsen.nl www.gijsen.nl

Jorrit Muurling Oogzorg

Woldpromenade 4
8331 JG Steenwijk

0521 – 522 533 info@muurlingoogzorg.nl muurlingoogzorg.nl

Eye Wish Opticiens

Verlengde Houtrakgracht 387
3544 EC Utrecht

030-2331177 www.eyewish.nl

Oogwereld Lafeber

Burchtplein 23
3452 MJ Utrecht

030-800 0400 lafeber@oogwereld.nl www.oogwereld.nl

KIJKEN bij Wouter

Zevenwouden 224
3524 CX Utrecht

030-289 59 45 info@kijkenbijwouter.nl www.kijkenbijwouter.nl

The Optometrist

Al-Masoedilaan 150
3526 GZ Utrecht

030-744 02 34  info@theoptometrist.nl www.theoptometrist.nl

Linneweever

Herenstraat 15
2291 BB Wateringen

0174-293 140 info@linneweever.nl

Verboon oogadviseur

Voorstraat 31
3441 CD Woerden

0348-412 231 sales@verboon.nl verboon.nl

Jansen Opticiens

Nathaliegang 86
2719 CS Zoetermeer

079-362 0 362 info@jansenopticiens.nl www.jansenopticiens.nl